3 powody, dla których warto wybierać Mazdy

Mazdy to bardzo nowoczesne i bezpieczne pojazdy, które sprawdzają się niemal w każdej sytuacji. Nadają się zarówno na miasto, jak i na dłuższe trasy. Dowiedz się, dlaczego są wciąż tak popularne i chętnie kupowane przez wielu kierowców.

Dynamika jazdy i wygoda

Mazdy są bardzo zrywne. Ich twórcy czerpali inspirację z japońskiej filozofii KODO, która nawiązuje do energii i witalności życiowej. Udało się stworzyć pojazdy, które naprawdę robią wrażenie. Jazda nimi to czysta przyjemność i to całkowicie dosłownie. Sztywne podwozie umożliwia doskonałe trzymanie się nawierzchni nawet przy dużych prędkościach. To powoduje, że można pozwolić sobie na dynamiczne prowadzenie, a tym samym czerpać ogromną przyjemność z jazdy . Poza tym, Mazdy są bardzo wygodne w prowadzeniu. Wszystkie potrzebne rzeczy są tuż pod ręką. Można na jednym urządzeniu zarządzać plikami multimedialnymi czy też ustawić nawigację. Ergonomiczne fotele i doskonale zaprojektowany kokpit robią naprawdę spektakularne wrażenie i sprawiają, że jazda tymi samochodami jest niezapomniana.

Bezpieczeństwo i nowoczesne technologie

Mazdy są bezpieczne w prowadzeniu. Dobrze trzymają się drogi. Doskonale wchodzą w zakręty nawet przy dużych prędkościach. Już ich sama konstrukcja zasługuje na szczególna uwagę. Do ich produkcji użyto stali o podwyższonej odporności. To powoduje, że w razie ewentualnego wypadku lub kolizji, otrzymujemy dodatkową ochronę. Warto więc wziąć takie rozwiązanie pod uwagę. Nie bez znaczenia są również nowoczesne technologie poprawiające bezpieczeństwo Przydatne są również inne mechanizmy, jak chociażby driver alert, asystent pasa ruchu czy system monitorujący ruch poprzeczny podczas cofania.

Niewielkie spalanie

Dużą pomocą jest np. system i-stop. W dużym skrócie jego działanie polega na tym, że w razie dłuższego postoju silnik się unieruchamia, a jego ponowny rozruch jest bardzo bezpieczny. Dzięki temu auto nie spala dużo paliwa. Ma to znaczenie szczególnie w korkach. Podczas gdy inni kierowcy niepokojem obserwują spadający wskaźnik paliwa, kierowcy Mazd siedzą spokojnie. Wiedzą, że mogą cieszyć się swobodą jazdy i że nie zapłacą dużo z powodu zatorów na drodze. Nie bez znaczenia jest też nowoczesny silnik atmosferyczny, który również wpływa na wydajność jazdy. To powoduje, że Mazdy są tak chętnie wybierane.
Jeśli ty tez jesteś nimi zainteresowany, skontaktuj się i umów na jazdę próbną do salonu w Tarnowskich Górach: https://tarnowskie.mazda-dealer.pl/