Dethleffs kampery: kiedyś i dziś

Obecnie produkowane kampery są bardzo dobrze wyposażone i wykonane z dobrej jakości materiałów. Kiedyś było zupełnie inaczej. Wraz z rozwojem motoryzacji również kampery się zmieniają. Z topornych samochodów staja się ekskluzywnymi pojazdami rodzinnymi.

Postaw na sprawdzone marki

Żeby podróż kamperem się udała, trzeba postawić na sprawdzone marki, które cieszą się sporą renoma na rynku. Takie właśnie są Dethleffs kampery. Choć pierwsze samochody były produkowane przeszło 80 lat, to obecnie są znacznie bardziej innowacyjne niż dawniej. To wszystko za sprawą rozwoju techniki. Samochody świetnie się prowadzi. Mają doskonale skonstruowane podwozie, a do tego idealnie trzymają się nawierzchni. Są w pełni bezpieczne. Nadwozie wykonane z wysokiej jakości stali stanowi dodatkowe zabezpieczenie w razie ewentualnego wypadku. Do tego dochodzi świetne wyposażenie w standardzie. Użytkownicy mają do dyspozycji wygodne materace, na których naprawdę mogą wypocząć. Do tego na uwagę zasługuje jeszcze aneks kuchenny i ubikacja, która standardem specjalnie nie odbiega od warunków w domu. Tym samym Dethleffs kampery pozwalają na przejazd w naprawdę komfortowych warunkach. To duża zaleta szczególnie dla podróżujących z dziećmi. Maluchy mogą w dowolnym momencie się zdrzemnąć lub też zjeść coś dobrego. Podróż w takich warunkach jest czymś bardzo wymarzonym. Nic więc dziwnego, że kampery cieszą się tak dużym wzięciem. Niestety, jak wszędzie tak i w tej branży są kampery mizernej jakości. Podróżowanie w nich jest nie tylko niebezpieczne, ale również bardzo niewygodne. Lepiej więc unikać tego typu rozwiązań. Może to poskutkować wieloma różnymi konsekwencjami. Warto stawiac na znane i sprawdzone marki, jak np. Dethleffs kampery.

Jak było kiedyś?

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu kampery nie były tak popularna jak obecnie. Jeden z pierwszych kamperów został opracowany przez Arista Dethleffsa, który prowadził rodzinny biznes i nie chciała rozstawać się z bliskimi, by sprzedawać swoje produkty. Stworzył więc pojazd na kółkach, by wspólnie podróżować z rodziną. Ta tradycja jest zachowana również obecnie. Firma Dethleffs, czołowy producent kamperów, wciąż przywiązuje ogromna uwagę do wartości rodzinnych. Kampery, które oferuje są poświęcone potrzebom najmłodszych. Są dopracowane praktycznie w każdym calu. Wygodne materace, przestronne wnętrze, aneks kuchenny. To wszystko umożliwia komfortowa podróż z dziećmi. Nie jest tajemnica, że to bardzo wymagający pasażerowie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na podroż kamperami.