Ford leasing czyli najmądrzejsza opcja dla Twojego biznesu

Sukces w biznesie to owoc ciężkiej pracy, ale również niejednocześnie po prostu dobrych decyzji. Decyzje te mogą dotyczyć tak naprawdę wszystkiego, czasami te najważniejsze związane są z obcinaniem kosztów, przy jednoczesnym utrzymaniu jak najlepszej infrastruktury. Jest to możliwe na przykład w przypadku tych firm czy biznesów, w których potrzebna jest flota niezawodnych samochodów. Ford leasinghttp://www.nhmotors.pl/ford-leasing.html– to wtedy najmądrzejszy wybór – możliwość użytkowania nowoczesnych i niezawodnych aut bez ponoszenia ogromnych kosztów.

Dlaczego Ford leasing to najmądrzejsza opcja dla biznesu

Portfolio marki Ford, jednej z najdłuższą historią, jeżeli chodzi o dziedzinę motoryzacji, jest naprawdę niebywale bogate. Ford to doskonałe samochody osobowe, dedykowane dla rodzin z dziećmi, dla osób szukających wygodnego samochodu do poruszania się po mieście, ale też auta świetne dla właścicieli biznesu. Ford to też samochody dostawcze, auta do przewożenia większych grup ludzi. Właściciel każdego biznesu znajdzie odpowiedni model dla siebie. Ford leasing to natomiast najbardziej atrakcyjna opcja cenowa. Dlaczego? To zupełnie proste. Bez konieczności inwestowania ogromnych kwot w zakup nowych samochodów, brania kredytów, można po prostu wynająć całą flotę na maksymalnie 84 miesiące. W tym czasie:

  • co miesiąc płaci się odpowiednio wcześniej ustaloną kwotę za wynajem swojego samochodu lub samochodów
  • oferta jest idealnie skrojona na miarę i dostosowana do możliwości konkretnej firmy czy przedsiębiorstwa
  • po okresie leasingowania istnieje możliwość pierwokupu użytkowanych samochodów po atrakcyjnej cenie
  • w trakcie leasingowania można korzystać z autoryzowanych stacji serwisowych w których pracują mechanicy specjalizujący się w naprawie samochodów marki Ford
    Wszystko to sprawia, że leasing samochodów marki Ford po prostu zwyczajnie się opłaca. Comiesięczne opłaty obniżają odprowadzane podatki – można wpisać w koszty prowadzenia działalności gospodarczej, co zwyczajnie jest rozsądne patrząc na finanse firmy.

Ford leasing – Twoje nowe wygodne auto

Samochód czy to ten do użytku prywatnego, czy też do prowadzenia działalności, musi być bezpieczny i niezawodny. Jeżeli auto jest niezbędne do wykonywania pracy, a zatem spędza się w nim wiele godzin w tygodniu, powinno być też wygodne. Te wszystkie cechy łączą się w samochodach marki Ford. Ford leasingto wsparcie techniczne i pomoc w różnego rodzaju awaryjnych sytuacjach na drodze – docenia to każdy, kto dużo jeździ i spotyka się z różnymi sytuacjami. Opieka fachowców i ubezpieczenie, możliwość wykonywania regularnych przeglądów, to tylko kilka udogodnień dla osób korzystających z leasingu samochodów marki Ford.
Ford leasing to naprawdę mądre rozwiązanie, by za rozsądną kwotę w skali miesiąca móc użytkować naprawdę doskonałej jakości samochód. Bez konieczności wykładania dużych kwot, nowy i bezpieczny samochód z gwarancją, z możliwością wykupu po określonym czasie, na naprawdę bardzo korzystnych warunkach finansowych – to naprawdę bardzo mądra oferta dla biznesu.