JIRA Polska – jakie cechy powinna mieć dobra platforma biznesowa?

Bardzo wiele firm korzysta z platform biznesowych. Nic w tym niezwykłego. W końcu za pomocą dobrego oprogramowania wiele kwestii dotyczących zarządzania firmą można uprościć. Sprawdź ten tekst i zobacz, jakie cechy powinna mieć dobra platforma biznesowa. I czy system JIRA Polska spełnia te wymagania.

Prosta w obsłudze platforma biznesowa

Dobra platforma biznesowa powinna być przede wszystkim prosta w obsłudze. W końcu nie warto wydawać pieniędzy na oprogramowanie, którego nie będziemy potrafili obsługiwać mimo przebytych szkoleń. Czy JIRA Polska spełnia ten warunek? Zdecydowanie tak. Platforma ma co prawda wiele funkcji, jednak dzięki temu, że jest ona dopasowana do Twojej firmy i szkoleniom, które poprzedzają korzystanie z oprogramowania, masz pewność, że ani Ty ani Twoi pracownicy nie będziecie mieli problemów z obsługą JIRA Polska. Warto wspomnieć jeszcze o samych szkoleniach. JIRA Solutions oferuje szkolenia zarówno z podstawowych, jak i tych bardziej zaawansowanych zagadnień. Szkolenia są podzielone na dwie części: na teoretyczną i praktyczną. Dzięki temu Ty i Twoi pracownicy możecie od razu sprawdzić swoją wiedzę w praktyce.

Analiza przedwdrożeniowa to obowiązkowy punkt

Zanim dany program zostanie zainstalowany w Twojej firmie, powinna zostać przeprowadzona tzw. analiza przedwdrożeniowa. To za jej pomocą eksperci będą mogli ocenić, jakie funkcje powinien mieć system. Prawidłowo przeprowadzona analiza pozwala też odpowiedzieć na takie pytania jak: jakie zasoby, czyli plug-in’y, są potrzebne oraz jakie procesy w przedsiębiorstwie mogą zostać usprawnione. Dostawca systemu JIRA Polska przeprowadza taką analizę. W ten sposób potrafi on dopasować program do Twoich oczekiwań. Z kolei to daje Ci gwarancję, że jakość obsługi procesów wewnętrznych w Twojej firmie na pewno się poprawi.

Pomoc w razie awarii

Wybierając platformę biznesową warto rozeznać się, czy dany dostawca oferuje też utrzymanie i serwis. To bardzo ważna sprawa. Awarie zdarzają się, nawet jeśli masz najlepszy program na rynku. Musisz mieć świadomość, że nie z każdą usterką będziesz w stanie samemu sobie poradzić. Z tego też powodu stała obsługa serwisowa jest taka ważna. Kupując system JIRA Polska masz zapewnioną pomoc w razie awarii.