Przewóz VIP, dobry hotel i rozrywki dla zagranicznych gości w firmie

Jeżeli pracujemy w korporacji na pewno spotkaliśmy się już sytuacją, kiedy na wizytację przyjeżdża zarząd zza granicy. Gorzej, jeśli to my mamy się nimi zająć, ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za ich zadowolenie. O czym absolutnie warto pamiętać, żeby nie zaliczyć klapy w tym temacie?

Odpowiednie zakwaterowanie to podstawa

Mało która firma posiada własne zakwaterowania dla gości i pracowników. Dlatego w momencie, kiedy ma do nas przyjechać zagraniczny zarząd, rozpoczyna się szukanie odpowiednich noclegów. Odpowiednich, bo przecież Prezesa przez duże P nie można położyć spać w przypadkowym moteliku. To musi być hotel, który zachwyci, w którym będzie się czuł fantastycznie, może nie jak w domu, bo w końcu ma poczuć, że przyjechał w jeszcze lepsze miejsce. Dobrze jest zastanowić się nad jego lokalizacją, żeby nasi goście nie musieli dojeżdżać nie wiadomo ile kilometrów do siedziby firmy, w końcu chwilę na pewno u nas pobędą, więc wygoda jest najważniejsza. Niezależnie od tego czy będą jechać pięć, dwadzieścia czy czterdzieści minut, warto na ten czas załatwić im przewóz VIP.

Samochód zawsze do dyspozycji gości

Tak naprawdę odpowiedni przewoźnik jest niezwykle istotny. Od niego zależy bowiem, w jaki sposób goście będą się poruszać między wyznaczonymi punktami, czy będą na czas i czy będą zadowoleni. Taki przewóz VIP powinien być przede wszystkim maksymalnie profesjonalny. Ważne jest, żeby wypożyczony samochód był świetnej klasy, tutaj najlepiej sprawdzają się limuzyny typu Mercedes. Mają w sobie klasę, a marka znana jest sama w sobie. Jeżeli dobierzemy odpowiedni model to naszym gościom będzie się jeździć w wyjątkowo komfortowych warunkach. Ważne jest również, żeby kierowca był kulturalny, punktualny i profesjonalny, a wtedy goście na pewno będą zadowoleni.

Zadbaj o wolny czas swoich gości

Co jest równie ważne, to zadbanie o odpowiednio zorganizowany czas zagranicznych gości. Najczęściej nie przyjeżdżają oni zbyt często i nie znają okoli, dlatego warto pokazać im miejsca, z których akurat znane jest nasze miasto, zabrać do najlepszych restauracji i pokazać najładniejsze uliczki. Dzięki temu nie będą oni wieczorami nudzić się w hotelu, a i lepiej zapamiętają miejsce, gdzie znajduje się jedna z filii ich firmy. Im więcej rozrywek tym lepiej, ale warto pamiętać, żeby to było na poziomie.